۴ سال است در کنار شما هستیم، فرا رسیدن سال ۱۳۹۷ مبارک!

نویسنده مقاله: سجاد صفری
تاریخ انتشار مقاله: ۱۳۹۶/۱۲/۲۸

  یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ  

ای تغییر دهنده دل ها و دیده‏ ها

 یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ

 ای مدبر شب و روز

 

 یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ

 ای گرداننده سال و حالت ها

 

 حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

 بگردان حال ما را به نیکوترین حال

 

دوباره معجزه آب و آفتاب و زمین                                             شکوه جادوی رنگین کمان فروردین
شکوفه و چمن و نور و رنگ و عطر و سرود                                  سپاس و بوسه و لبخند و شادباش و درود

نوروز، صحیفه‌ای ملوّن از سرزندگی و طراوت و روایتگر فرهنگ غنی سرزمین عزیزمان، ایران است که از نیاکان پاک ضمیرمان به یادگار مانده و همه را به نو شدن و نو اندیشیدن و تفکر در قدرت لایزال پروردگار از برای تجدید حیات دعوت می‌کند و به عنوان کهن‌ترین سلسله پیوند آیین و سنن گذشته با حال است.

با رسیدن بهار، طبیعت ردای سبز بر تن می کند. چکاوک ها، هزار دستان و قمریان، نغمه ها و سرودهای فرح بخش و تازه سرمی دهند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خوانند. بهار، پیام آور عشق و رویش است و موسم سرور و آشتی و به همین خاطر است که خواستنی است و با آمدنش دل ها سرشار از سرور و جان ها معرفت می یابد.

بهار، پیام آور تعادل است و اینکه در سایه تعادل، زندگی زیبا می شود. با دیدن بهار، رحمت و محبت خداوند را به یاد می آوریم. در اینکه چشمه مهر ایزد همواره به سوی آدمیان و همه موجودات، سرازیر است و ما اگر او و نشانه هایش را فراموش کنیم، او هرگز ما را فراموش نمی کند و با دگرگونی فصل ها نیز به جلوه گری قدرت بی پایانش می پردازد تا شاید دلی به یاد او افتد و به شوق او بتپد و بر اثر تماشای جلوه هایش، اشک شوق از چشمی جاری شود.

ام ال مارکتینگ، فرا رسیدن سال ۱۳۹۷ هجری شمسی را به تمامی شما مخاطبان محترم تبریک و تهنیت گفته و  در پرتو الطاف بیکران خداوندی، سلامتی، بهروزی، طراوت، شادکامی، عزت و کامیابی را برای شما آرزومندیم. امیدواریم در سال جدید، عملکردی متفاوت را به نمایش گذاشته و بتوانیم گوشه ای از انتظارات شما عزیزان را پاسخ دهیم.

***عید سعید نوروز ۱۳۹۷ پیشاپیش بر شما خجسته باد***