Money Language & Marketing

 

امروزه پس از گذار از عصر انقلاب صنعتی به انقلاب الکترونیک، و با گسترش روز افزون دنیای ارتباطات و فضای مجازی، انجام بسیاری از کارهای ما با این مقوله گره خورده است. در واقع فضای مجازی فرصت بی نظیری را برای ارتباط هرچه بیشتر انسان ها و نیز انجام خیلی از کارهایی که تا به امروز نیاز به صرف وقت و انرژی بسیاری داشت، ایجاد کرده است…

مجموعه ام ال مارکتینگ فعالیت خود را به صورت رسمی از ۸ تیرماه ۱۳۹۳ با اتکا به نیروی متخصص خود آغاز کرد.

اهمیت هوش مالی بر همگان ثابت شده است. هوش مالی و دانش کسب و کار مقوله ای نیست که به صورت کاربردی در دانشکده ها آموزش داده شود.

امروزه نیاز به هوش مالی و دانش اقتصادی جزو ضروریات مدیریت هر خانوار و موفقیت و توسعه هر کسب و کار می باشد.

هوش مالی و اقتصادی، دانش، مهارت ها و تکنیک هایی است که ما از فهم اصول مالی و اقتصادی در تجارت بدست آورده و به کار می گیریم. هوش مالی و اقتصادی هم یک علم است و هم یک نوع هنر؛ که با آموزش و به کار گرفتن تکنیک های خاص تقویت می شود و سطح آن ارتقا می یابد.

هدف ام ال مارکتینگ ترویج علوم اقتصادی و مالی جهت افزایش مهارت آحاد جامعه، رشد بهره‌وری، اشاعه فرهنگ کارآفرینی، رونق کسب و کارهای کوچک و بزرگ و در نهایت توسعه همه جانبه کشور عزیزمان می باشد.

فعالیت ام ال مارکتینگ درخصوص آموزش، مشاوره و تحلیل اقتصاد، بورس، روش های نوین بازاریابی، تبلیغات و فروش می باشد.

ام ال مارکتینگ در تلاش است تا با طراحی و اجرای سرویس های نوین و کارآمد و ارائه ایده های بکر و خلاقانه همراه با مشاوره کارآفرینی برای راه اندازی کسب و کارهای جدید و بومی سازی روش های به روز درآمدزایی، به اشتغال زایی، رشد و توسعه اقتصاد کشور کمک کند.

موضوعات مقالات وبسایت، در زمینه های مختلف علوم اقتصاد، بازارهای مالی، روش های گوناگون بازاریابی از جمله بازاریابی شبکه ای ( نتورک مارکتینگ) ، برندینگ، تبلیغات، فروش و غیره، و متعاقب آن نیز، اشاعه و نشر تحقیقات و پژوهش های انجام شده داخل و خارج از کشور در این حوزه می باشد.

مخاطبان ام ال مارکتینگ اعم از افرادی هستند که شاید هیچ دانشی در رابطه با دانش و مهارت های مالی و اقتصادی نداشته ولی به این درک رسیده اند که موفقیت و کامیابی مالی، بدون آموختن این موضوعات میسر نمی شود، همچنین طیف دیگری از مخاطبان نیز افراد علاقه مند به راه اندازی کسب و کارهای پر رونق و تمام مدیران شرکت ها و سازمان ها و همچنین کارشناسان، سرمایه گذاران و همه‌ی علاقه مندان به اقتصاد، بورس، بازاریابی، تبلیغات و فروش هستند که فکر می کنند می بایست یک نگرش علمی به این حوزه داشته و نیاز به استفاده از مشاوران توانمند در کسب و کار خود را الزامی می دانند و نیز آموزش مستمر را سرلوحه فعالیت های کاری و تجاری خود قرار داده اند.

با ما باشید.

 

با سپاس

 


تیم ام ال مارکتینگ

تمام حقوق مادی و معنوی محتوا و سرویس های این سایت، متعلق به ام ال مارکتینگ بوده، و انتشار، یا استفاده از آنها بدون ذکر نام منبع شرعا و قانونا مجاز نمی باشد.

GET IT NOW
500% MORE SUBSCRIBERS
EFFICIENCY
BOOST YOUR SALES
CREATIVITY
INSPIRE YOUR VISITORS
BE UNIQUE
CREATE UNIQUE POPUPS
خبرنامه ام ال مارکتینگ
نام
نام خانوادگی *
ایمیل *
جنسیت
شهر *
شماره همراه *
با عضویت در خبرنامه ی ام ال مارکتینگ، آخرین اخبار، محصولات، پیشنهادات و هر آنچه که برای شما جالب خواهد بود را در ایمیل خود دریافت کنید...
همراه عزیز ام ال مارکتینگ، از شما دعوت میکنیم تا در بزرگترین نظرسنجی در مورد عملکرد شرکتهای بازاریابی شبکه ای که برای اولین بار، توسط ام ال مارکتینگ برگزار میگردد شرکت نموده و رای خود را ثبت نمایید. برای شرکت در این نظرسنجی روی عنوان زیر کلیک نمایید


نظرسنجی عملکرد شرکتهای بازاریابی شبکه ای