چرا تبلیغات اینترنتی

 امروزه گسترش ارتباطات و فضای مجازی، نه تنها سبب افزایش سرعت انتقال اطلاعات و توسعه ی ارتباطات شده است، بلکه به سبب وجود جذابیت هایش، هر روزه درحال جذب افراد بیشتری بسوی خود می باشد. این امر باعث بوجود آمدن پتانسیل های بی‌نظیری در حوزه‌ی فضای مجازی و آنلاین شده، که امر مهم و سودآور تبلیغات نیز از این مقوله مجزا نیست. در واقع وقتی که صحبت از تبلیغات در قرن حاضر می‌شود، نمی‌توان نامی از تبلیغات اینترنتی نیاورد. تبلیغاتی که مزایای بسیاری در خود دارد: ارزان است، فراگیر است، ماندگار است، هوشمندانه‌ است، شبانه روزی است، هر زمان که شما بخواهید قابل تغییر است و…

کارکرد این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکتها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند، کاملا پر رنگتر می‌شود. شاهد این امر هم بررسی رشد تبلیغات اینترنتی در بحران مالی کنونی است.

تبلیغات را می‌توان یک فرآیند خواند، نه یک مسیر یا شیوه خاص. تبلیغ را می‌توان مجموعه فعالیت‌هایی دانست که در آن امتیازات و برتری‌های محصولی یا خدماتی را اعلام کرده و در تلاش است که خریدار را به خرید  کردن آن خدمت یا محصول متقاعد کند.

انتخاب مکان مناسب برای انجام تبلیغات، نقش مهمی در بازدهی و موفقیت کسب و کار ها دارد. تبلیغات موثر و گسترده، از اصلی ترین عوامل موفقیت در شرکت ها و سازمان های بزرگ بوده است.


چرا زبان پول و بازاریابی

وبسایت زبان پول و بازاریابی، با رویکرد آموزش و ارائه ی مقالات و سرویس های مربوط به افزایش هوش مالی و دانش اقتصادی، از سال ۱۳۹۳ کار خود را آغاز نموده، و  در طول چهار سال فعالیت خود، موفق شده روزانه به طور متوسط ۴۰۰۰ بازدیدکننده داشته، و در رتبه ی خود نیز جهش قابل ملاحظه ای را تجربه کند. لازم به ذکر است که وبسایت ام ال مارکتینگ، به منظور تولید محتوا بسیار با وسواس عمل نموده و سعی بر این دارد که به هیچ عنوان کیفیت را فدای کمیت نکند. با توجه به طرح های توسعه ای در نظر گرفته شده و برنامه ریزی‌های بلند مدت انجام شده، زمینه‌ی فعالیت وبسایت به مباحث مهم و حیاتی اقتصاد و بازار سرمایه، کارآفرینی، استارتاپ‌ها، دانش رشد، توسعه و مهارت فردی و …  نیز تعمیم داده خواهد شد، که طبعا طیف بیشتری از مخاطبان را جذب خود خواهد کرد. بنابر موضوعات ذکر شده، این اطمینان به شما داده خواهد شد که زبان پول، فضای مناسبی جهت میزبانی تبلیغات شما خواهد بود.

بخش تبلیغات ام ال مارکتینگ به سلیقه و قدرت انتخاب شما آگهی دهنده ی عزیز ارج نهاده و  پلن های متنوعی برای تبلیغات شما در وبسایت، در نظر گرفته شده است. این امر از این نظر حائز اهمیت می باشد که در درجه ی اول، قدرت انتخاب شما آگهی دهنده ی عزیز را از حیث نوع کسب کار خود ، میزان بازدید مورد نظر و نوع تبلیغات درخواستی، افزایش داده و در درجه ی دوم از نظر هزینه ی انجام تبلیغات، سطح های مختلفی از قیمت ها را در قالب پلن های مختلف ارائه کرده است تا در مجموع شایسته ترین انتخاب را بر حسب سلیقه و نیز میزان بودجه ی تبلیغات خود، انجام دهید.


advertising

سفارش تبلیغ

در صورتی که علاقه مند به ثبت آگهی در وبسایت زبان پول هستید، می توانید با مطالعه ی ادامه ی این صفحه، به آسانی سفارش خود را آماده و ثبت نمایید.

پیش از هر چیز بابت انتخاب ام ال مارکتینگ به عنوان میزبان تبلیغات خود از شما سپاسگذاری میکنیم، و این مهم را قدر می دانیم، و امیدواریم که در راستای توسعه ی روز افزون وبسایت، به مشتری ثابت و همراه همیشگی ام ال مارکتینگ تبدیل شوید.

لیست پلن های قابل انتخاب توسط شما آگهی دهنده ی گرامی در ادامه آورده شده است. لطفا با بررسی پلن های مختلف و مطابقت پلن انتخابی با نیاز های خود، روند نمای سفارش آگهی در ام ال مارکتینگ را طی نموده تا آگهی شما ثبت و نمایش داده شود.


روند نمای سفارش آگهی در زبان پول و بازاریابی

۱. انتخاب نوع پلن، بر حسب نوع سلیقه و نیز بودجه ی در نظر گرفته شده جهت انجام تبلیغات.

۲. تماس با بخش تبلیغات سایت جهت بررسی امکان سفارش گذاری در پلن انتخاب شده. (سامانه ی تماس با بخش تبلیغات )

۳. ساخت فایل مورد نظر با توجه به فرمت و حجم مجاز هر پلن، جهت نمایش در پلن مورد درخواست.

۴. واریز مبلغ پلن مورد درخواست به شماره کارت های اعلام شده.

۵. مراجعه به سامانه ی تماس با بخش تبلیغات و ارسال اطلاعات واریزی و ارسال فایل آگهی به بخش تبلیغات.

۶. بررسی فایل آگهی توسط بخش تبلیغات سایت و نمایش آگهی در پلن مورد درخواست پس از تایید فایل.


نکات قابل توجه

n00004534-b

حداکثر حجم فایل ارسالی برای نمایش در پلن هایی که فرمت مجاز آنها شامل آگهی تصویری (بنر) است، ۱۰۰ کیلو بایت می باشد.

– لطفا در هنگام ساخت آگهی، از بکار بردن رنگهای زننده، تصاویر متحرک چشمک زن، رونده و غیره با سرعت زیاد و دیگر فاکتور هایی که باعث اذیت شدن چشم بازدید کننده می شود موکدا اجتناب فرمایید، بدیهی است این عوامل برخلاف اینکه تاثیر بیشتری در جلب توجه بازدید کننده به آگهی شما داشته باشد، نتیجه ی عکس داده و باعث آزردگی خاطر و عدم توجه فرد مخاطب به آگهی شما خواهد شد!

– در هنگام ساخت آگهی بنری، سعی کنید تمامی جنبه های فعالیت و کسب کار خود را به خلاصه ترین شکل ممکن به نمایش بگذارید.


**آنچه که در واقع باعث می شود که بازدیدکنندگان تصمیم بگیرند به تبلیغ شما توجه کنند یا خیر, محتوای تبلیغ شما است نه شکل ظاهری آن**


لیست پلن‌های موجود

کد سفارشموقعیت تبلیغنوع تبلیغمدت زمانمبلغ
پلن Aفقط صفحه ی اصلی سایتبنر ۶۰ روز۵۰۰ هزار تومان
پلن Bسایدبار سایت(قابل نمایش در تمام پست ها)بنر۶۰ روز۷۰۰ هزار تومان
پلن Cصفحه ی اصلی و سایدبار سایتبنر۶۰ روز۱ میلیون تومان
پلن Dبالای تالار گفتگو (قابل نمایش در کل تالار)بنر۶۰ روز۷۰۰ هزار تومان
پلن Eسایدبار صفحه اصلی تالار گفتگوبنر۶۰ روز۲۵۰ هزار تومان
پلن Fریپورتاژ سایتریپورتاژدائمی۲۵۰ هزار تومان
پلن Gریپورتاژ تالار گفتگوریپورتاژدائمی۲۰۰ هزار تومان
پلن Hریپورتاژ بهمراه بنر صفحه ی اصلی سایتریپورتاژ + بنربنر ۶۰ روز۷۰۰ هزار تومان
پلن Iریپورتاژ بهمراه بنر بالای تالار گفتگوریپورتاژ + بنربنر ۶۰ روز۸۵۰ هزار تومان

اطلاعات بانکی جهت واریز سفارش تبلیغات

نام بانکشماره کارت
 بانک گردشگری۵۰۵۴-۱۶۱۰-۰۲۸۷-۱۶۳۴
 بانک رفاه۵۸۹۴-۶۳۱۸-۷۰۰۲-۲۱۹۱
 بانک مسکن۶۲۸۰-۲۳۱۴-۴۵۸۸-۳۵۲۲
 بانک تجارت۵۸۵۹-۸۳۱۰-۵۷۰۶-۴۸۰۹

  

کلیه ی حساب ها جهت پرداخت هزینه ی تبلیغات، به نام سجاد صفری می باشد.

بیانیه ی رفع مسئولیت

وبسایت زبان پول و بازاریابی، آگهی های خود را صرفا بر اساس چهارچوب تبلیغاتی خود منتشر می کند، و هیچ گونه مسئولیتی در خصوص نوع و نحوه ی فعالیت صاحبان آگهی ندارد.

با سپاس و احترام

بخش تبلیغات وبسایت زبان پول و بازاریابی (Money Language & Marketing)

E-mail : ADs@mlmarketing.ir

تمام حقوق مادی و معنوی محتوا و سرویس های این سایت، متعلق به مجموعه زبان پول و بازاریابی بوده، و انتشار، یا استفاده از آنها بدون ذکر نام منبع شرعا و قانونا مجاز نمی باشد.

GET IT NOW
500% MORE SUBSCRIBERS
EFFICIENCY
BOOST YOUR SALES
CREATIVITY
INSPIRE YOUR VISITORS
BE UNIQUE
CREATE UNIQUE POPUPS
خبرنامه ام ال مارکتینگ
نام
نام خانوادگی *
ایمیل *
جنسیت
شهر *
شماره همراه *
با عضویت در خبرنامه ی ام ال مارکتینگ، آخرین اخبار، محصولات، پیشنهادات و هر آنچه که برای شما جالب خواهد بود را در ایمیل خود دریافت کنید...
همراه عزیز ام ال مارکتینگ، از شما دعوت میکنیم تا در بزرگترین نظرسنجی در مورد عملکرد شرکتهای بازاریابی شبکه ای که برای اولین بار، توسط ام ال مارکتینگ برگزار میگردد شرکت نموده و رای خود را ثبت نمایید. برای شرکت در این نظرسنجی روی عنوان زیر کلیک نمایید


نظرسنجی عملکرد شرکتهای بازاریابی شبکه ای